True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eric Northman (Alexander Skarsgård)

+5
Nikka
Енџи =)
Wwinner
J. :)
Swynford de Beaufort
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Eric Northman (Alexander Skarsgård) Sub Jan 22, 2011 2:21 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Eric Northman (Alexander Skarsgård) Eric_Northman


Erik je star i moćan vampir, vrlo upečatljive pojave, visokog položaja u svetu vampira i kao ličnost lukav. Samopouzdanje koje je imao kao viking sada mu omogućava da manipuliše i ljudima i vampirima. On je vlasnik i šef vampirskog bara “Veseli očnjak” gde primenjuje svoje sposobnosti.

Glumac:
Film: Metropia, Beyond the Pole, The Burrowers, Jarnets Anglar, Leende Guldbruna Ogon, Exit, Cuppen, Kill Your Darlings, Never Be Mine, Om Sara, The Last Drop, Som Man Baddar, Hjartslag, Hundtricket, Zoolander, Drakarna Over Helsingfors, Vingar Av Glas, Jarnganget, Dykaren, Hundtricket. On je poznati Svedski glumac.
Interesantno: Pojavio se u spotu Lady Gagae Paparazzi!

https://trueblood.forumotion.com

2Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Uto Jan 25, 2011 9:00 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

NAJBOLJI LIK ! ♥
Ne znam sta bih mogla da napisem lose o njemu.
Stvarno je genijalan lik.
Alexander je fenomenalan glumac i prelep je. ^^

3Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Uto Jan 25, 2011 9:08 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

simpatican ^^

4Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Sre Jan 26, 2011 4:16 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Ovo mi je najbolji lik citave serije. Tako je zgodan i na trenutke se vidi njegovo pravo lice. Svidja mi se njegov odnos sa Pam i mislim da su on Sookie bolji par od Sookie i Billa. Nekako mi vise idu zajedno.
Alexandar je fenomenalan kao glumac i ne bi ga menjala. Mislim da je on bio pun pogodak.

https://trueblood.forumotion.com

5Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Čet Jan 27, 2011 5:34 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Ovaj glumac je sweet.

6Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Čet Jan 27, 2011 9:19 pm

Nikka

Nikka
Urednik
Urednik

Nisam još došla do njega u seriji.
Ovako mi se čini kao zanimljiv lik.

"...visokog položaja u svetu vampira i kao ličnost lukav. Samopouzdanje koje je imao kao viking sada mu omogućava da manipuliše i ljudima i vampirima..."
Ovo mi se sviđa x)

7Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Pet Jan 28, 2011 1:05 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Simpatican je...Very Happy

8Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Pet Jan 28, 2011 2:35 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

J. Smile ::NAJBOLJI LIK ! ♥️
Ne znam sta bih mogla da napisem lose o njemu.
Stvarno je genijalan lik.
Alexander je fenomenalan glumac i prelep je. ^^

9Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Pet Jan 28, 2011 9:56 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

On se u seriji javlja tek u cetvrtoj epizodi. Najbolji mi je kada prica svedski. Tako mi je extra. A bas mi ga je bilo zao kada je Godric umro. Ja sam se rasplakala vise nego on.

https://trueblood.forumotion.com

10Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Čet Feb 10, 2011 1:49 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

"Åh , du ljuva frihet!"

Švedski. <3

Eric je zaista, poslije Pam, najbolje napisan lik u seriji.
Fenomenalan je. Njegova ljubav prema Pam mi je najfascinantnija stvar u seriji *.*

Alexander je odličan glumac.

http://tvd-serbia.tk

11Eric Northman (Alexander Skarsgård) Empty Re: Eric Northman (Alexander Skarsgård) Uto Feb 22, 2011 4:18 pm

Lidija

Lidija
Znatiželja
Znatiželja

Ne volim ga i ne svidja mi se njegov link u seriji.
Glumac je prelep.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions