True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sookie Stackhouse (Anna Paquin)

+6
Енџи =)
Wwinner
J. :)
KIKI
Catherine
Swynford de Beaufort
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Sub Jan 22, 2011 2:13 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Sookie_%28TB%29

Suki je izgubila roditelje još kao dete, ubrzo nakon što je otkrila da može da čuje misli drugih ljudi. Iako je Suki odrasla pod okriljem svoje bake, njena telepatska moć za nju je neprekidno predstavljala prokletstvo. Zbog činjenice da može da čuje najintimnije misli ljudi iz okruženja, Suki se oduvek osećala veoma usamljeno. Ljudi se ili boje njenog “talenta” ili ga smatraju odvratnim. Nakon dugogodišnjeg iskustva kao lokalna “čudakinja”, Suki je naučila da kombinuje svoj seksepil sa zdravim razumom i tako rešava komplikovane situavije u životu, ali tek treba da otkrije da li je dorasla svim izazovima.

Glumica:Svojim radom u pozorištu i na filmu, oskarovka Ana Pakin kao glumica se dokazala u najrazličitijim ulogama i izuzetnim talentom koji prevazilazi njene godine. Ana je nedavno moninovana za nagradu Emi za ulogu Elejn Gudejl Istmen u HBO filmu 'Bury My Heart at Wounded Knee,' gde igra sa Adamom Bičom i Ajdanom Kvinom. Pod rediteljskom palicom Iva Simonea, u produkciji Dika Vulfa, ovaj film je nominovan u rekordnih 17 kategorija. Pakinova je 2006.godine producirala film 'Blue State' zajedno sa bratom Endrjuom Pakinom. To je politička romantična komedija o aktivisti Demokratske stranke ( igra ga Brekin Mejer) koji se zavetuje da će se preseliti u Kanadu ukoliko Džordž Buš osvoji drugi predsednički mandat. Ovo je prva Anina saradnja sa bratom. “Blue State” je premijerno prikazan na Trajbeka festivalu 2007.godine. Ona igra u filmu 'Trick 'r Treat’ Majkla Doertija, trileru kog sačinjavaju različite isprepletene priče koje se dešavaju za vreme Noći veštica (Halloween). Produkciju potpisuje Brajan Singer za kuću Warner Bros, a film je premijern prikazan u jesen 2008.godine.
Pakinova takođe igra glavnu ulogu u filmu “Margaret”, Keneta Lonergana, sa Metom Dejmonom i Metjuom Broderikom. Ona igra Lizu, devojku koja je očevidac autobuske nesreće, što je dovodi u problematičnu situaciju. Produceni su Skot Radin i Sidni Polak, izvršni producenti su Entoni Mingela I Den Halsted, filmska kuća je Fox Searchlight. Reprizirala je svoju ulogu Roug i u trećem delu X-Men, Breta Retnera. Twentieth Century Fox je plasirao film širom sveta u maju 2006.godine, sa zaradom od 130 miliona dolara prvog vikenda. Osim navedenog, igrala je i u “The Squid and The Whale”, Noa Baumbaha, X-Men 2, “25th Hour” Spajka Lija, sa Edvardom Nortonom i Filipom Simur Hofmanom, “Buffalo Sokdiers” sa Žoakinom Finiksom i Edom Harisom; u “Finding Forrester”, Gasa van Santa; oskarovskom “Almost Famous” Kamerona Kroua; X-Men, Brajana Singera; “All that rage”, Kita Sterna; “Amistad”, Stivena Spilbegra; “, 'Fly Away Home' Kerola Balarda, i 'Džejn Ejr”, Franka Zafirelija.
U pozorištu, Pakinova je nominovana za nagradu Drama Desk za glavnu ulogu u “'The Glory of Living' na sceni MCC u Njujorku, u režiji Filipa Simura Hofmana. Igrala je u “This is Our Youth”, u režiji Kenetwa Lonergana u Londonu, zatim u “After Ashley,' Terija Kinija i u 'The Distance from Here' Nila Lejbuta (nagrada Drama Desk). Ana Pakin je oduševila filmski svet još 1993.godine debitantskom ulogom, kao ćerka žene koja stupa u ugovoreni brak u “Klaviru” rediteljke Džejn Kempion. Pakinova je kao 11-godišnjakinja za tu ulogu dobila Oskara za žensku sporednu ulogu (Holi Hanter je dobila Oskara za glavnu žensku). Ana Pakin trenutno živi na relaciji Njujork – Los Anđeles.


https://trueblood.forumotion.com

2 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Ned Jan 23, 2011 10:03 pm

Catherine

Catherine
Urednik
Urednik

Meni je ona omiljeni lik Smile
Sviđa mi se zato što je drugačija od ostalih. I dopada mi se njena moć, amada može biti gadna. Uglavnom, nisam još pogledala sve epizode.. Kada to uradim, napišem ovde ako mi se mišljenje promenilo.
Glumica je odradila odličan posao. Smile

3 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Ned Jan 23, 2011 10:06 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Nemam nista protiv nje, ali me u nkim situacijama zna iznervirati. Njena moc mi je super samo mislim da su previse zakomplikovali. Mozda neki nisu gledali pa necu reci zasto to mislim. Glumica je uradila savrsen posao i glumica kao glumica mi se uklapa u citav tajk lik. Otprilike sam tako i zamisljala Soookie.

https://trueblood.forumotion.com

4 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Uto Jan 25, 2011 2:54 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Nezz..Nije mi neka

5 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Uto Jan 25, 2011 8:57 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Genijalna je.
U svakoj sezoni je sve bolja,ali u trecoj mi je najzanimljivija. ^^
Narocito mi se dopada sto nije klasican glavni zenski lik.Svi ti glavni zenski likovi u serijama su dobrice koje svojom dobrotom nerviraju nenormalno.Ona je dosta drugacija.I njena moc mi je super. Smile

6 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Uto Jan 25, 2011 9:08 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

gotivna skroz Very Happy

7 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Čet Jan 27, 2011 5:36 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Slatka je.

8 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Pet Jan 28, 2011 10:00 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

J. Smile ::Genijalna je.
U svakoj sezoni je sve bolja,ali u trecoj mi je najzanimljivija. ^^
Narocito mi se dopada sto nije klasican glavni zenski lik.Svi ti glavni zenski likovi u serijama su dobrice koje svojom dobrotom nerviraju nenormalno.Ona je dosta drugacija.I njena moc mi je super. Smile

Ovde se moram sloziti sa tobom. Nije klasicna. Jeste u trecoj sezoni je najbolja. Pogotovo kada sanja Erica. To su extra scene.

https://trueblood.forumotion.com

9 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Čet Feb 10, 2011 1:43 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

U prvoj sezoni sam je voljela. U drugoj me iritirala. U trećoj je bila apsolutno fantastična!!! Odlična je sa svojim izjavama i psovkama. xD

Kao što kaže Jovana nije klasični glavni ženski lik .. nije savršena, griješi i nosi se sa tim greškama, i nekako je .. ljudska. Uprkos svim moćima i ostalim stvarima ona će u mojim očima uvjek biti jedan neobičan čovjek.

http://tvd-serbia.tk

10 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Čet Feb 10, 2011 12:22 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

Cookie!!haha!!
Dobra je, sa obzirom da je glavna glumica!

11 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Čet Feb 10, 2011 2:57 pm

Lidija

Lidija
Znatiželja
Znatiželja

J. Smile ::Genijalna je.
U svakoj sezoni je sve bolja,ali u trecoj mi je najzanimljivija. ^^
Narocito mi se dopada sto nije klasican glavni zenski lik.Svi ti glavni zenski likovi u serijama su dobrice koje svojom dobrotom nerviraju nenormalno.Ona je dosta drugacija.I njena moc mi je super. Smile
Slažem se

12 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Čet Feb 10, 2011 5:09 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

Ona ima moci???
Pa naravno, da, ja sam zaboravila....

13 Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Empty Re: Sookie Stackhouse (Anna Paquin) Sre Mar 30, 2011 3:53 pm

Isabella


Otkrivanje
Otkrivanje

Odlicno je odradila ovu ulogu.Najbolja glumica je za ovu ulogu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | Cinema, Movies | Television, Series, Cartoon | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions