True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bill Compton (Stephen Moyer)

+7
Kriss Win.
Catherine
Wwinner
Енџи =)
Anette
J. :)
Swynford de Beaufort
11 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Bill Compton (Stephen Moyer) Sub Jan 22, 2011 2:14 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Bill Compton (Stephen Moyer) Bill_Compton


Za svoje 173 godine, ovaj vampir se nagledao surovosti i nasilja – od ljudi i od vampira. Iako nema nikakvih iluzija o samom sebi, Bil se vratio u rodni kraj, Bon Tam, u nadi da će zadržati ono malo ljudskosti što je preostalo u njemu. Nije pretpostavljao da će njegovo “uklapanje” da podrazumeva i romansu, naročito ne sa ljudskom devojkom koja je i sama dovoljno čudna da može i njega da prihvata takvog kakav je.

Glumac:Stiven Mojer je prvi put skrenuo pažnju javnosti u hit seriji 'The Starter Wife' , koja je pobrala laskave kritike i sjajne ocene publike. Za ulogu u toj seriji nominovan je za nekoliko nagrada, među kojima i za Emi i Zlatni Globus. Na filmu, igrao je u “88 minutes”, drami u kojoj glavnu ulogu igra Al Paćino, u režiji Džona Avneta. Takođe, igrao je u kultnom tinejdžerskom klasiku 'Undiscovered,', i u 'Quills' nominovanom za Oskara, sa Kejt Vinslet i Žoakinom Feniksom, kao i “Princu Valijantu”, zatim 'NY-LON' s, 'The Final Quest,' 'Uprising,' 'Entrusted', i i BBC seriji 'Life Support.' Mojer trenutno živi na relaciji Los Anđeles – London.

https://trueblood.forumotion.com

2Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Uto Jan 25, 2011 9:04 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Obozavam ga.
Ja obicno mrzim te glavne muske likove posto su vecinom klasicne dobrice koje idu na nerve ali Bill ima 'to nesto' sto obozavam kod njega.I ako on ume da smara ponekad, ipak ga gotivim. ♥
Ali najjace kod njega mi je nacin na koji Sookie: Sookeeh. xD Sookie ga je odlicno izimitirala:

3Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Uto Jan 25, 2011 10:05 pm

Anette

Anette
Otkrivanje
Otkrivanje

Ne znam šta da mislim.
Stephen kao Stephen mi je ono - cool ali na neki levi način.Ne gotivim ga uopšte.
Mada u seriji ga više gotivim nego ovakvog - 'pravog'?
Zašto? Ne znam.Ima tu neku moć koja me drži ♥_♥
Način njegovog kretanja,njegovo ponašanje,njegovo držanje .. Bill je nešto fantastično i nije klasičan - ali mislim da su mogli nekoga drugog da stave da glumi Billa.

4Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Čet Jan 27, 2011 5:35 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Najs je.

5Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Čet Jan 27, 2011 8:13 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

nije mi lep, ali je mnogo 'sarmantan' xD ima to nesto. pravii bad boy koji se zaljubljuje i tek tad vidimo kakav je u stvari. svidja mi se njegov lik.
kad on i sookie razmenjuju krv uu 2. epkii <3333

6Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Čet Jan 27, 2011 9:19 pm

Catherine

Catherine
Urednik
Urednik

Wwinner ::nije mi lep, ali je mnogo 'sarmantan' xD ima to nesto. pravii bad boy koji se zaljubljuje i tek tad vidimo kakav je u stvari. svidja mi se njegov lik.
kad on i sookie razmenjuju krv uu 2. epkii <3333

Slažem se.. Smile Kad sam ga prvi put videla u seriji pomislila sam: "Šta će ovaj matori ovde?". Mada mi je postajao sve bolji iz epizode u epizodu. Very Happy

7Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Pet Jan 28, 2011 2:40 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

Maaaa ne, zao je i ne svidja mi se!!

8Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Pet Jan 28, 2011 9:53 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Ne mogu reci da je neki lepotan sto nije, ali je veoma sarmantan kao sto kazete. Mada opet meni je nekako Eric bolji i zanimljiviji kao lik. Ima to nesto u sebi. Bill mi se nije svidjao u prvoj epizodi zato sto je bio cudan, ali je postao bolji kasnije. Najlepsi mi je u drugoj sezoni.

https://trueblood.forumotion.com

9Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Sub Jan 29, 2011 4:00 am

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

I da,umalo da zaboravim,Stephen mi je fenomenalan glumac.Nista bez njega ne bi bilo.Sama ta njegova gluma,nacin na koji on igra Bill-a mi je ocaravajuc.On Billu daje taj sarm i sve to.I jos britanski naglasak.Stephen je stvarno odlican glumac.Mozda nije neki lepotan ali nije ni ruzan.Sasvim je okej.Kako epizode prolaze on postaje sve lepsi.Najruzniji je na pocetku. :S

10Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Sub Jan 29, 2011 10:49 am

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Da jeste najruzniji je na pocetku. Ali bez obzira na sve odlicno glumi. Ima to nesto sto unese da oblikuje lika.

https://trueblood.forumotion.com

11Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Sub Jan 29, 2011 1:07 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Swynford de Beaufort ::Da jeste najruzniji je na pocetku. Ali bez obzira na sve odlicno glumi. Ima to nesto sto unese da oblikuje lika.

Bas tako. ^^

12Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Sub Jan 29, 2011 2:28 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

Da,i svidja mi se njegov naglasak u govoru!! Very Happy

13Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Pon Jan 31, 2011 4:58 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Nije mi nesto lep.Ali je dobar lik...

14Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Uto Feb 08, 2011 2:58 pm

Lidija

Lidija
Znatiželja
Znatiželja

Obozavam ga.

15Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Čet Feb 10, 2011 1:33 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

Meni, inače, ljepota likova uopšte nije bitna .. ako je iritantan skot onda je iritantan skot, džabe mu i da izgleda k'o Brad Pitt (Brad Pitt NIJE moj ideal ljepote, to odmah da razjasnimo! xD).

Billa generalno volim.
Ponekad me malo iritira kad je sa Sookie.
(zaštitnički nastrojen, blah, blah, kako god. -.-)
Volim ga više kada je sam.

Definitivno mi je njegov omiljeni momenat kada je u trećoj sezoni opalio Lorenu šakom. xD

Ne kontam toliku mržnju prema njegovom liku na koju nailazim po netu. Oke, malo je ispao žnj na kraju treće sezone al' ono .. On ZAISTA voli Sookie, o tome nema polemike.

Stephen Moyer mi je ... nema rječi kojima mogu da opišem koliko volim tog čovjeka. Odličan je glumac i dobra ličnost - uvjek se slatko nasmijem na njegove intervijue.

http://tvd-serbia.tk

16Bill Compton (Stephen Moyer) Empty Re: Bill Compton (Stephen Moyer) Sre Mar 30, 2011 5:35 pm

Isabella


Otkrivanje
Otkrivanje

Odlican je glumac i odlicno je odradio ovu ulogu.Anna Paquin i on su odlican par.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions