True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tara Thornton (Rutina Wesley)

+5
Wwinner
Енџи =)
J. :)
KIKI
Swynford de Beaufort
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Tara Thornton (Rutina Wesley) Sub Jan 22, 2011 2:17 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Tara Thornton (Rutina Wesley) True_blood_tara_thornton


Iako sigurno nije titpičan primer saosećajne osobe, Tara je Sukina najbolja drugarica još od detinjstva. Tara se brine o majci alkoholičarki, stalno je pod stresom, tankih je živaca, lako se razbesni – i teško nalazi posao. Uspeva da se zaposli u kafani kod Merlota, što je možda idealno, jer njena narav doprinnosi da se neki nepristojni gosti dovedu u red. Ipak, Tara je slaba na Suki...i na njenog brata Džejsona.

Glumica:Klasično obrazovana glumica Rutina Vezli u svaku ulogu unosi strast i inteligenciju, bez obzira da li se radi o pozorištu ili televiziji. Neki je porede sa mladom Anđelom Baset, jer je reč o prilagodljivoj glumici koja je u stanju da istovremeno rasplače i nasmeje publiku. Rođena u Los Anđelesu, Rutina je debitovala u MTV filmu 'How She Move,' britanskog reditelja Iana Rašida, u kome je igrala glavnu ulogu Raje Grin, devojke koja se vraća kući u geto posle traumatične smrti svoje sestre, u nadi da kao plesačica zaraditi dovoljno za neki bolji život. Film je premiojerno prikazan na festivalu Sundance i pobrao je odlične kritike. Rutina je diplomirala glumu na Džulijard koledžu i igrala je u nekoliko vrlo zapaženih pozorišnih predstava, među kojima 'The Color Purple' i 'In Darfur', u njujorškom Javnom teatru. Na Brodveju je debitovala u predtavi 'The Vertical Hour,' sa Džulijen Mur. Režiser je bio Sem Mendes, a producenti Skot Radin i Robert Foks. Rutina je pohađala i univerzitet u Evansvilu, a jedno leto je proučavala samo Šekspira. Trenutno živi na relaciji Los Anđeles – Njujork.

https://trueblood.forumotion.com

2Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Uto Jan 25, 2011 3:01 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Ok je...Simpaticna... Very Happy

3Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Uto Jan 25, 2011 8:54 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Ne volim je nesto. :S Onako.

4Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Čet Jan 27, 2011 5:37 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Ok je ona...

5Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Čet Jan 27, 2011 8:11 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

Goivna je. xD

6Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Čet Jan 27, 2011 9:20 pm

Nikka

Nikka
Urednik
Urednik

Dosadna je. Ne znam zašto jednostavno samo njena pojava u bilo kojoj epizodi me smori, to uvijek premotavam.

7Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Pet Jan 28, 2011 2:37 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

I ja to radim, najbolje drugarice glavne glumice mi se nikad nisu svidjale!!

8Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Pet Jan 28, 2011 9:54 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Nije losa kao lik. Sta vise veoma je zanimljiva. Inace mi je veoma zao zato sto je svasta prozivela i mislim da nikada nije bila istinski srecna. Valjda ce se i to desiti do kraja sage.

https://trueblood.forumotion.com

9Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Čet Feb 10, 2011 1:59 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

Nekada je volim .. nekad poželi da crkne, bukvalno. o_O

Ima nešto tako iritantno u njoj. Blah.

Rutina je odlična glumica, ipak.

http://tvd-serbia.tk

10Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) Sre Mar 30, 2011 3:58 pm

Isabella


Otkrivanje
Otkrivanje

Dobra je glumica.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions